Concertarchief De Link

CONCERTARCHIEF DE LINK

De Link seizoen 2017/2018

24-apr Ensemble Klang
10-apr Scordatura Ensemble
27-mrt dubbelconcert Wiek Hijmans/ Cody Takacs
13-mrt Garth Knox
27-feb Ensemble Fractales
13-feb Shapeshift
5-9 feb AMPA Contemporary Music Days
30-jan Artist Residency De Link: Molly Joyce & Jop Schellekens/ Sima duo
16-jan Haags Saxofoonkwartet
05-12 Prisma strijktrio & Merijn Bisschops
21-11 F.C. Jongbloed
7-11 Quartetto Maurice (IT)
24-10 Ensemble Musikfabrik (DE)
10-10 Dubbelconcert Ned McGowan/ Pepe García
26-09 Ralph van Raat

De Link seizoen 2016/2017

18 april – Dubbelconcert Dominique Vleeshouwers/ Temko
4 april – Het Collectief
21 maart – Gabi Sultana
7 maart – Ives Ensemble String Quartet
21 februari – Ensemble Garage
7 februari – Dubbelconcert Diamanda Dramm/ Koen Kaptijn
24 januari – Asko|Schönberg
22 januari – De Link @ Falcon met Miriam Overlach, Tom Sanderman, Reggy van Bakel
15 februari – Autonomie & Engagement #2 met Odile Heynders, VONK e.a.
13 december – Dubbelconcert Trio Nebula/ Jacqueline Hamelink
29 november – Kluster5
15 november – Gerard Bouwhuis
1 november – Andrea Vasi, James Oesi & Sebastiaan Kemner
29 oktober – De Link @ TilburgVoorCultuurnacht (Muziek voor doven én horenden)
18 oktober – Akom Ensemble
12 oktober – Autonomie & Engagement #1 met Arnold Heumakers, VONK e.a.
4 oktober – Meester/ Gezel concert: Bram van Sambeek & studenten
20 september – Ensemble Klang

De Link seizoen 2015/2016

26 april – Vincent van Amsterdam/ Katerina Konstantourou
12 april – Nieuw Ensemble
29 maart – Zerafin & Spinvis
15 maart – Dubbelconcert Tatiana Koleva/ Rianne Wilbers
1 maart – Vox Sanguinis
16 februari – Spectra
2 februari – Dubbelconcert Ilonka Kolthof/ Marieke Franssen
19 januari – Slagwerk Den Haag
1 december – Reinier van Houdt
17 november – F.C. Jongbloed (i.s.m. Fontys conservatorium)
3 november – To be Sung (i.s.m. festival November Music)
24 oktober – De Link @ TilburgVoorCultuurnacht (Rianne Wilbers & Toon Bierman)
20 oktober – Erik Bosgraaf & studenten
18 oktober – masterclass Tilburgse amateurkoren & concert Asko Kamerkoor
6 oktober – Hathor Consort
22 september – Dubbelconcert Vitaly Medvedev/ Dario Calderone
16-19 september – De Link @ festival Incubate (VONK)

De Link seizoen 2014/2015

21 april – Nieuw Amsterdams Peil
7 april – Looptail
24 maart – Fanny Alofs & Goska Isphording
10 maart – Keuris Quartet
24 februari – Revue Blanche
3 februari – Metamodernisme (concert VONK & lezingen Rob Wijnberg, Timotheus Vermeulen & Robin van den Akker)
27 januari – Tomoko Mukaiyama
20 januari – Oorcollege deel 4
13 januari – 7090
9 december – Toon Bierman & Heigo Rosin
2 december – Oorcollege deel 3
25 november – Seldom Sene
11 november – Van Amsterdam Duo/ Makiko Goto
4 november – Oorcollege deel 2
25 oktober – De Link @ TilburgVoorCultuurnacht (Klaver & Riet)
28 oktober – Bozzini Quartet
14 oktober – F.C. Jongbloed
7 oktober – Oorcollege deel 1
30 september – Doelenkwartet & Izhar Elias
15-19 september – De Link @ festival Incubate (Oscar Alblas & Martin de Greef, Dario Calderone, Matteo Mijderwijk, Rianne Wilbers, Cheng Yu Wu)

DE LINK seizoen 2013/2014 

22 april – Looptail

8 april – Stolz Quartet

25 maart – Dubbelconcert Ramon Lormans & Monica Germino

11 maart – Ensemble Klang

25 februari – Dubbelconcert Marij van Gorkom & Toeac

11 februari – Saskia Lankhoorn

28 januari – Cappella Amsterdam

14 januari – Ives Ensemble

5 januari – Frisse Oren in 013 (Bianca Bongers)

3 december – Doris Hochscheid & Frans van Ruth

1 december – masterclass hedendaagse cellosonates voor amateurs

19 november – F.C. Jongbloed

12 november – luistercursus hedendaagse kamermuziek deel 3

5 november – Ensemble 306

29 oktober – luistercursus hedendaagse kamermuziek deel 2

22 oktober – Dubbelconcert Miriam Overlach & Stephan Hebers

8 oktober – Meester/ Gezel: Erik Bosgraaf

1 oktober – luistercursus hedendaagse kamermuziek deel 1

24 september – Ragazze Kwartet: Ghost Opera

16-20 september Incubate in Theaters Tilburg & Duvelhok

(De Link sessies: Bianca Bongers, Makiko Goto, Andrea Voets, Oerknal)

 

 

DE LINK seizoen 2012/2013

 

23 april – Finaleconcert LINKPRIJS 2013 (winnaar: Heigo Rosin)

9 april – Amsterdam Collage Ensemble

26 maart – Stefan de Wijs (Winnaar Linkprijs 2012)

12 maart – Ensemble Klang

26 februari – Goska Isphording & Tatiana Koleva

12 februari  – Trio Hoorcomfort

29 januari – Spectra Ensemble: Douze Chansons

6 januari – Frisse Oren Festival in Theaters Tilburg (Tatiana Koleva)

18 december – Daan Manneke: Quasi una Fantasia (i.s.m. Fontys Conservatorium)

4 december – Amstel Quartet & Niti Ranjan Biswas

20 november – Het Collectief

6 november – Ethel Quartet (i.s.m. November Music)

23 oktober – Reinier van Houdt: Scelsi

9 oktober – Looptail Ensemble

25 september – Anna Stegmann (winnares Linkprijs 2011)

11 september – Slagwerk Den Haag: Timber

10-15 september DE LINK tijdens Incubate:

(Susanna Borsch, Filip Kimho duo, Duo Verso, Miriam Overlach, Stump & Schouten, Fanny Alofs)

 

 

DE LINK seizoen 2011/2012

 

24 april – LINKPRIJS 2012 (winnaar: Stefan de Wijs)

10 april – Lunapark

27 maart – Asko Kamerkoor

13 maart – Hexnut: Wrench (met foto’s Edward Burtynsky)

28 februari – Meester/ Gezel: Ties Mellema

14 februari – Keuze van het publiek: Calefax Rietkwintet

31 januari – Zerafin & Kader Abdollah

17 januari – Hannah Collins

8 januari – Frisse Oren Cultureel Nieuwjaarsfeest in 013  (bijdrage DE LINK: UIUIUI KOO)

20 december – Amsterdam Bridge Ensemble: Brabantse Nieuwe (100 jaar GeNeCo)

11 december – Sax & Stix (Kasbah i.s.m. Huis van de Wereld, Paradox Tilburg)

29 november – Ensemble 306

15 november – Cora Schmeiser,  Dante Boon & Tomer Harrari

1 november – Tatiana Koleva

18 oktober – Bozzini Quartet (i.s.m. November Music)

4 oktober – Trio 7090

20 september – jubileumconcert 25 jaar DE LINK (met muziek van Jo Sporck, Mayke Nas, Bruno Nelissen, Merijn Bisschops en Nicoline Soeter)

11 t/m 18 september – Kraaklink Incubate (UIUIUI KOO, Re-Acct, Elke Meirsman, Santiago Lascurain, Nadar, Blokfluit Battle)

3 september – opening Willem II straat (Aart Strootman, Annegret Mayer Lindenberg & Fransesca Thompson)

 

 

DE LINK seizoen 2010/2011

 

26 april – Esquire saxofoonkwartet

12 april – LINKPRIJS 2011 (winnaar: Anna Stegmann)

29 maart – Het Collectief

15 maart – Reinier van Houdt

1 maart – Ives Ensemble & Cappella Amsterdam

15 februari – Heleen Hulst & An Raskin

1 februari – Mondriaan Kwartet

18 januari – Marieke Franssen & Tritone

14 december – Modelo62: Janco Verduin

30 november – Ensemble 306

16 november – Luk Vaes + lezing uitgebreide technieken

2 november – Sax & Stix

19 oktober – Meester/ Gezel: Jenny Spanoghe

5 oktober – To be Sung & Tsjitske Jansen

21 september – CelloOctet Amsterdam

 

 

DE LINK seizoen 2009/2010

 

11 mei – Mr. Probe

1 mei – finaleconcert LINKPRIJS 2010: (winnaar: Hannah Collins)

27 april – The Roentgen Connection: Les Méandres de la Mémoire

13 april – Arsis4

30 maart – Trio 7090

16 maart – Oliver & Heggen

2 maart – Amstel Quartet: Minimaal/ Maximaal

16 februari – Duometrie: Coice #3

2 februari – Ashley Hribar: Rzewski Ballads and New Australians

19 januari – Doris Hochscheid & Frans van Ruth

15 december – Makiko Goto, Naomi Sato & Jeremias Schwarzer

1 december – Bosgraaf & Elias

17 november – Modelo62: Meester/ Gezel: Martijn Padding (i.s.m. November Music)

3 november – Uiuiui Koo

20 oktober – Nieuw Amsterdams Peil

6 oktober – POW Ensemble

22 september – Koleva / van Otterloo: HOUT

14 t/m 20 september – Kraaklink Incubate: Cathy van Eck, Aart Strootman, Esra Pehlivanli, Centbisous, Tetsuya Hori, Jan Willem Troost, Ramon Lormans, November Music composers club: Wilbert Bulsink & Fred Momotenko

 

 

DE LINK seizoen 2008/2009

 

17 mei – Hyperlink festival: LINKPRIJS 2009 (winnaar: Marieke Franssen)/ S.O.S. save our ship, save our souls/ Slagwerkgroep Den Haag (i.sm. Theaters Tilburg)

21 april – Ives Ensemble

31 maart – Liefdes Zegepraal I

6 januari – Electra

17 maart – Windspiel & The Slide Show Secret (i.s.m. Festival De Accordeonslag)

3 maart – Het Collectief

17 februari – Trio Scordatura

3 februari – Wiregriot & Richard Craig

20 januari – Calefax & Marco Blaauw (i.s.m. Theaters Tilburg)

16 december – Brooomm!

2 december – VocaalLAB Nederland (i.s.m. Theaters Tilburg)

18 november – Composers Club i.s.m. November Music

4 november – Ensemble Sizzle

30 oktober – Tatiana Koleva: Hollandse Slag

7 oktober – Rubens Kwartet

23 september – Mouvement (Matthias Koole & Kobe Van Cauwenberghe)

15 t/m 19 september – KRAAKLINK: Bosgraaf & Elias, Nina van Helvert, Annegret Mayer-Lindenberg, Thomas Moore, Marieke Franssen

9 september – Trio Kassandra

 

 

DE LINK seizoen 2007/2008

 

29 april – Slagwerkgroep Den Haag

15 april – Camerata Busoni

1 april – Farkas Quintet Amsterdam

18 maart – Nieuw Ensemble

04 maart – Meester/ Gezel: Arnold Marinissen

19 februari – Hoenderdos

05 februari – Margot Kalse

22 januari – Conjunto Iberico (i.s.m. Theaters Tilburg)

8 januari – Kweksilber & van Houdt

18 december – Nieuw Amsterdams Peil (i.s.m. Theaters Tilburg)

4 december – Found Music, works by Tom Johnson

20 november – Trio To be sung

6 november – Nora Mulder

30 oktober – Ensemble Caméléon (i.s.m. Theaters Tilburg)

9 oktober – Palmos

25 september – Odd Appetite

11 september – Spectra Ensemble (i.s.m. Theaters Tilburg)

17 t/m 21 september – KRAAKLINK: WireGriot, Johannes Westendorp, Goska Ishpording, Andreas van Zoelen, N-Collective

 

 

DE LINK seizoen 2006/2007

 

08 mei – Guy Livingston: dada at the movies

03 april – Doelen Kwartet

17 april – Orkest De Volharding (i.s.m. Theaters Tilburg)

20 maart – Kassiopeia Kwintet

06 maart – President of the Globe

20 februari – Slagwerkgroep Den Haag (i.s.m. Theaters Tilburg)

06 februari – Meester gezel: Willem Jeths

23 januari – Quasar Saxofoonkwartet

09 januari – Arne Deforce

19 december – Asko Ensemble (i.s.m. Theaters Tilburg)

5 december – Combo 01: Axaxaxas Mlö

21 november – Marieke Berendsen & Toon Bierman (winnaar bestuursprijs) + Eva Zöllner

7 november – Post & Mulder: Vivier vs. Messiaen (i.s.m. Theaters Tilburg)

24 oktober – Diangelo Cicilia & Wiek Hijmans

10 oktober – Ives Ensemble: The greatest hits of all times

26 september – Arnold Marinissen: Beauty Unrealized

12 september – Schönberg Ensemble: Schönberg speelt Kagel (i.s.m. Theaters Tilburg)

 

 

DE LINK seizoen 2005/2006

 

2 mei – The Roentgen Connection + Barabara Lüneburg & Marco Ciciliani

18 april – DE LINK Publieksprijs

4 april – Nieuw Ensemble (i.s.m. Theaters Tilburg)

21 maart – Toebosch 90

7 maart – Prijswinnaars: Xaloc & Switch

21 februari – Heleen Hulst & Gerard Bouwhuis

7 februari – Zephyr Kwartet: Sporck & Zn.

24 januari – Ralph van Raat (i.s.m. Theaters Tilburg)

10 januari – Rubens Kwartet

20 december – Vocaal Laboratorium

6 december – Schönberg Ensemble (i.s.m. Theaters Tilburg)

22 november – Champ d’Action: Techno Park (i.s.m. Theaters Tilburg)

8 november – Carlos Galvez Trio + Free Impulse

25 oktober – Moscow Contemporary Music Ensemble

11 oktober – Brisk + Tomoko Mukaiyama

27 september – Calefax + Zapp (i.s.m. Theaters Tilburg)

13 september – Ensemble Ziggurat

 

 

DE LINK seizoen 2004/2005

19 april – Calefax: Brothers of Invention

5 april – Palmós

22/23 maart – DE LINK Publieksprijs

8 maart – Rodin Pianotrio & Tri Dalí

22 februari – Nieuw Trombone Collectief

15 februari – Ives Ensemble

25 januari – Luk Vaes: portret Mauricio Kagel

11 januari – Ensemble Multifoon (Traces of Rythm)

7 december – Irene Maessen & Pierre Mak: Russische Ziel

23 november – Ensemble ’88 (i.s.m. November Music)

2 november – Vertigo & Carlos Galvez-Taroncher

19 oktober – Ensemble Klang

3 oktober – Risk pianomarathon: ‘Inner Cities’ door Daan Vandewalle

28 september – Oren Marshall

 

 

DE LINK seizoen 2003/2004

 

27 april – Soil

13 april – Paul Hermsen

30 maart – Quirijn van Regteren Altena & Peter Beijersbergen van Henegouwen

16 maart – Marilou Krouwel (winnaar Link Publieksprijs) + Nenad Markovic

1/2 maart – De Link Publieksprijs

17 februari – Barbara Lüneburg & Birgit Beckherrn: Kafka Fragmente

3 februari – Componist in de marge: Frank Bridge

20 januari – To be Sung

13 januari – Neue Vocal Solisten Stuttgart

9 december – Zephyr Kwartet

23 november – Pianomarathon: Reinier van Houdt

11 november – Flanders’ Recorder Quartet

28 oktober – Slagwerkgroep Den Haag

21 oktober – Conjuncto Ibérico

14 oktober – Noël Lee

30 september – Mondriaan Kwartet

 

 

DE LINK seizoen 2002/2003

 

15 april – Zo vader, zo zonen: portet familie Sporck

8 april – Traces of Brass

1 april – Calefax

18 maart – Murat Yücel (winnaar Link Publieksprijs) en winnaar Tromp concours

3/4 maart – De Link Publieksprijs

18 februari – Electra: Voices and Vision

4 februari – Ensemble Palmos en Ernest Rombout

21 januari – Componist in de marge: André Jolivet

7 januari – Arnold Marinissen en Anna McMichael

17 december – Blaauw Ensemble

3 december – Meester/ Gezel: Martijn Padding & Louis Andriessen

19 november – Post & Mulder

7 november – November Music: Periptiron van Paul Frankhijzen

5 november – Kees Wieringa & René Barman

2 november – L’avventura avond: Natte oren

22 oktober – Tilburgse historie: met muziek van Richard Hol & Karl Oberstadt

8 oktober – Telesto Trio

24 september – Ingrid Kappelle & Håkon Austbø

 

 

DE LINK seizoen 2001/2002

 

21 april – Anders dan anders (verrassingsconcert)

9 april – René Berman & ensemble

19 maart – Fausto Corneo (winnaar Link Publieksprijs), Henri Bok & Miguel Bernat

4/5 maart – De Link Publieksprijs

19 februari – Hadewych Trio & Ivar Berix

5 februari – Malle Symen Kwartet

22 januari – Meester/ Gezel: Ferdinand Erblich

8 januari – Wouter Mijnders & Peter Beijersbergen van Henegouwen

18 december – Tomoko Mukaiyama

4 december – Hexagon Ensemble

20 november – Anne Faulborn & Ayelet Harpaz + Michel Marang & Peter van Os

6 november – Anna McMichael, Jan Marc Reichow & Arnold Marinissen

23 oktober – Jelena Denisova & Aleksej Korniënko

9 oktober – Denis Azabagic & Eugenia Moliner

25 september – Lena Bazova, Paul Hermsen & ensemble

 

 

DE LINK seizoen 2000/2001

 

20/21/22 april – Dicht Bij Huis Festival: centrale figuur Luc Brewaeys

3 april – Vlad Weverbergh (winnaar Link Publieksprijs) en winnaar Tromp concours

20 maart – De Link Publieksprijs II

6 maart – De Link Publieksprijs I

20 februari – Cappella Pratensis & La Pellicana

6 februari – Componist in de marge: Albert Roussel

23 januari – Tatiana Koleva & Electra

9 januari – Zephyr Kwartet & Bernd Brackman

12 december – Jo Sporck & Sergej Zjoekov

28 november – Meester Gezel 2: Klaas de Vries

14 november – Meester Gezel 1: Ad van Dongen

31 oktober – Makiko Goto, Eeva Koskinen & Kyoko Hashimoto

17 oktober – Beaufort Kwintet

3 oktober – Amsterdams Kwintet

26 september – Conjuncto Ibérico

 

 

DE LINK seizoen 1999/2000

 

18 april – Dicht bij Huis: Brabantse componisten gespeeld door Brabantse musici

4 april – Meester Gezel II: Ad van Dongen

21 maart – De Link Publieksprijs II

7 maart – De Link Publieksprijs I

22 februari – Nido Roovers & Ruth van Killegem (winnaars De Link Publieksprijs)

8 februari – Mondriaan Kwartet, Ernest Rombouts & Ernestine Stoop

25 januari – Eleonora Teploechina

11 januari – Michel Marang & Barre Bouman

14 december – Kathinka Minzinga & Noortje Krämer: Poulenc en het surrealisme

30 november – Piers Lane

16 november – Calefax

2 november – Willem Brons, Ad van Sleuwen & Lena Basova

19 oktober – Meester/ Gezel 1: István Párkányi

5 oktober – Mirel Iancovici & Jean Schils

21 september – Ingrid Kappelle & Håkon Austbø

 

 

DE LINK seizoen 1998/1999

 

20 april – Dicht bij Huis: Brabantse componisten gespeeld door Brabantse musici

13 april – Denis Azabagic (winnaar Link Publieksprijs) en winnaar Tromp concours

30 maart – De Link Publieksprijs II

16 maart – De Link Publieksprijs I

2 maart – Edith van Moergastel/ Het Storioni Trio

16 februari – Tegenwind

2 februari – Ernest Rombout & John Snijders

19 januari – Jelena Denisova

5 januari – Goethe: La Poesie Per Musica, lezing Miene van Erven, Margo van Laack, Frans van der Tak

8 december – Meester/ Gezel 2: Willem Brons

24 november – November Music

10 november – Aquarius Trio

27 oktober – Margo van Laack & Frenk Casteleyn/ Nido Roovers (winnaar Link Publieksprijs)

13 oktober – Meester/ Gezel 1: Walter Boeykens & Jan Gruithuyzen

29 september – Håkon Austbø

 

 

DE LINK seizoen 1996/1997

 

29 april – Flamenco: met danseres Harriët Ijssel de Schepper

22 april – Brabant speelt Brabant

8 april – Marko Nouwens (winnaar Link Publieksprijs) & winnaar Tromp concours

18 maart – De Link Publieksprijs II

4 maart – De Link Publieksprijs I

18 februari – Rusland Avond met danseres Masja Bolsjakova

4 februari – Gabriele Wahl/ Margo van Laack & Frans van der Tak

21 januari – Eindhovens Kamerkoor, Vocaal Ensemble Markant & Cappella Breda

7 januari – Componist in de marge: door Matty Niël Consort

10 december – Meester/ Gezel 3: Jean Pennings

3 december – Meester/ Gezel 2: Herrejan Stegenga

19 november – Meester/ Gezel 1: Edward Witsenburg

16 november – November Music: Franches Lynch/ Pierre Bastien

5 november – feestelijk openingswerk van Jo Sporck

 

 

DE LINK seizoen 1995/1996

 

2 mei – Haydn kwartet

11 april – Brabant speelt Brabant: Toebosch 80 jaar

28 maart – De Link Publieksprijs II

14 maart – De Link Publieksprijs I

29 februari – Componist in de marge: Piet Ketting & Karel Mengelberg

8 februari – Mikae Natsuyama/ Kathinka Minzinga

25 januari – Eduardo Leandro & Maurice van Liehout/ Miguel Bernat

11 januari – Super Librum

21 december – nieuw werk uit Amerika voor blazers, strijkers en piano

7 december – Ustad Mohammad & Sayeed Khan

26 november – November Music II: thema Sussane un jour

23 november – November Music I: thema Theatrale aspecten in de muziek

9 november – Gabriele Wahl (winnaar Link Publieksprijs)/ Eveline Heuvelmans

26 oktober – Meester/ Gezel 2: Marianne Hinckel

12 oktober – Meester/ Gezel 1: nog niet bekend in folder

28 september – Robert Szreder & Maarten Veeze

 

DE LINK seizoen 1994/1995

 

25 mei – premières uit Amerika

11 mei – Brabant speelt Brabant

27 april – Ensembleavond: Aquarius of iets anders?

6 april – Eleonora Teplioechina & Natalja Lichopoj

23 maart – De Link Publieksprijs II

9 maart – De Link Publieksprijs I

23 februari – Attacca onder leiding van Willy Goudswaard

9 februari – Componist in de marge: Karl Amadeus Hartmann

26 januari – Meester/ Gezel 2: Theodora Geraedts

12 januari – René Berman & Kees Wieringa

8 december – Super Librum

24 november – Youfang

10 november – Meester/ Gezel 1: Louis van Nunen, begeleiding Carlos Moerdijk

27 oktober – Het Nederlandse Gitaarduo/ Frenk Casteleyn, Sonja Feenstra & Jan Willem Westerhuis

6 oktober – Juditha Hæberlin (winnaar Link Publieksprijs) & winnaar Tromp concours

22 september – Mirel Iancovici

 

DE LINK seizoen 1993/1994

 

26 mei – Richard Cameron & danseres Meg Wolf

28 april – Brabant speelt Brabant II

14 april – Aquarius Ensemble

24 maart – Meester/ Gezel 3: Abbie de Quant

10 maart – De Link Publieksprijs II

24 februari – De Link Publieksprijs I

10 februari – Janáçek avond door Haydn Kwartet, Annemieke Corsten, Sebestian Strings

27 januari – Componist in de marge: Joachim Nin

13 januari – Constantijn Huijgens o.a. door La Sfera Armoniosa

9 december – Tegenwind/ Hexagon

18 november – Vier op ‘n rij (winnaar Link Publieksprijs 1993)/ Henk Guittart

4 november – Meester/ Gezel 2: Bernard Kruysen

21 oktober – Meester/ Gezel 1: Andras Czifra

7 oktober – Brabant speelt Brabant I

23 september – Mirel Iancovici & Gerard Wyss

 

DE LINK seizoen 1992/1993

 

6 mei – Brabant speelt Brabant: o.a. Trio Concertante, Margo van de Laak

29 april – Aquarius Ensemble

1 april – Mirel Iancovici

18 maart – De Link Publieksprijs II

4 maart – De Link Publieksprijs I

18 februari – compositieopdrachten: Zjoekov, Soemarokov en Berinski

4 februari – herdenking in kader van Tsajkovski jaar

21 januari – Ricardo Kranji

7 januari – Componist in de Marge: Grazyna Bacewicz

17 december – De Meester en zijn Gezel 3: Robert Groslot

10 december – Karmila Bystrowa (winnaar Link Publieksprijs 1992) & winnaar Tromp Concours

12 november – De Meester en zijn Gezel 2: Henri Bok

22 oktober – De Meester en zijn Gezel 1: Raymond Delnoye

 

DE LINK seizoen 1991/1992

 

6 mei – Brabant speelt Brabant: o.a. Trio Concertante, Margo van de Laak

29 april – Aquarius Ensemble

1 april – Mirel Iancovici

18 maart – De Link Publieksprijs II

4 maart – De Link Publieksprijs I

18 februari – compositieopdrachten: Zjoekov, Soemarokov en Berinski

4 februari – herdenking in kader van Tsajkovski jaar

21 januari – Ricardo Kranji

7 januari – Componist in de Marge: Grazyna Bacewicz

17 december – De Meester en zijn Gezel 3: Robert Groslot

10 december – Karmila Bystrowa (winnaar Link Publieksprijs 1992) & winnaar Tromp Concours

12 november – De Meester en zijn Gezel 2: Henri Bok

22 oktober – De Meester en zijn Gezel 1: Raymond Delnoye

 

DE LINK ouder